Řidič - mezinárodní kamionová doprava

Požadavky na řidiče:

  • řidičský průkaz C+E
  • kartu do digitálního tachografu
  • psychologické vyšetření
  • výpis z karty řidiče
  • praxi v řízení vozidel C+E

Nabízíme:

  • fixní základ mzdy
  • premie za úspory PHM, starost o vozidlo
  • příplatky za nakládky + prostoje na nakládkách
  • 100% diety
  • moderní autopark
  • přidělené vozidlo s návěsem

Popis pozice:

  • práce řidiče je náročné povolání, které ovšem není stereotypní. Nabízí každodenní změnu, řidič pozná mnoho nových krajů a zvyků. Naučí se komunikovat s cizími lidmi a řešit s nimi pracovní problémy i přes jazykovou barieru.
  • Současné kamiony jsou vybaveny špičkovou technikou, která usnadňuje řidiči práci a zpříjemňuje dlouhé chvíle za volantem.
  • Řidiči se dostanou do mnoha zajímavých míst po celé Evropě, které by ztěží během života stihli navštívit.
  • Export z 90 % z moravskoslezského kraje a z 80 % návrat z každé trasy do místa firmy.
  • Vozidla Volvo emisní třídy euro 5 a 6. Servisované v autorizovaných servisech.
  • Veškeré mýto a tankování bezhotovostně a tankovacími kartami.
  • hlavní směry dopravy - Německo, Benelux, Anglie a Švédsko
  • nejezdíme Rusko, Turecko apod.
  • řádné týdenní odpočinky v místě bydliště
  • dodržování zákona 561/2006

Kontaktní formulář

Máte o pozici zájem? Stačí nám jen zaslat živtopis a kontaktovat nás pomocí formuláře níže

Příloha

povinné položky